Jurismi
Tiesa. Tiek izskatīta narkotiku lieta. Liecinieks - kaimiņš. Advokāts: "Vai apsūdzētais jums deva narkotikas?" Kaimiņš: "Nē." Advokāts: "Bet viņa sieva deva?" Kaimiņš: "Atvainojiet, vai runa vēl joprojām iet par narkotikām?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
SIA divu valdes locekļu strīds
Lea Vaike, 12.11.2015. 22:01
Situācija tāda, ka SIA ir divi īpašnieki ar vienādām daļām un abi ir valdes locekļi pārstāvēt sia atsevišķi. Nu vienam vairs negribās ar otru strādāt un tas ir uzsācis kaitēt firmai. 1.) Noņēma naudu no bankas konta ar pamatojumu ka paņem savu aizdoto naudu firmai atstājot kontu tukšu. 2.) Aizveda prom SIA piederošo tehniku un nesaka kur tā atrodas. 3.) naktī atvienojot signalizāciju atkal ieradās firmas teritorijā un paņēma divas SIA piederošās iekārtas. 4.) šodien uzzināju ka par tehniku noslēgts mistisks īres līgums ka izīrē smago tehniku un iekārtas pa 120 eiro gadā vienam privātajam. Tas ir murgs. Firma ar šo tehniku 120 eiro var nopelnīt vienā stundā! Uzņēmuma darbība ir paralizēta. Kā rīkoties lai apturētu to valdes licekli un īpašnieku?
Deniss Račiks, 15.11.2015. 13:57
Pārdodiet man savu daļu uzņēmuma pa 1eur... :)
LL.M. Raimonds Upelnieks, 19.11.2015. 15:35
Var celt pretenzijas saistībā ar uzņēmuma līdzekļu izsaimniekošanu. Jāsasauc dalībnieku sapulce komerclikumā noteiktajā kārtībā. Ņemšanās ir, bet nav tā, ka neko nevar izdarīt.
LL.M. Raimonds Upelnieks, 19.11.2015. 15:36
Kur norisinās darbība?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.