Jurismi
Tiesa. Tiek izskatīta narkotiku lieta. Liecinieks - kaimiņš. Advokāts: "Vai apsūdzētais jums deva narkotikas?" Kaimiņš: "Nē." Advokāts: "Bet viņa sieva deva?" Kaimiņš: "Atvainojiet, vai runa vēl joprojām iet par narkotikām?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kā likumīgā kārtā jārīkojas šādā situācijā. Esmu nekustamā kopīpašuma (lauku sēta) daļas īpašnieks.
Dominiks Naruševics, 14.11.2015. 12:58
Atvainojos,nopūdelējās.Kopīpašuma daļas likumīgā kārtā sadalītas un reģistrētas zemesgrāmatā.Kā rīkoties kad cits kopīpašnieks, kas tur dzīvo, fiziski neļauj man iekļūt savā īpašma daļā?
LL.M. Raimonds Upelnieks, 19.11.2015. 15:21
Jāskatās sīkāk, kas par īpašumu, kā izpaužas neļaušana ieiet. Jāvērtē situācija konkrētāk. Ja tas ir ēku īpašums kurā brālim ir sava istaba, tad skaidrs, ka viņš var atteikties ielaist tajā, neskatoties uz to, ka Jums itkā pieder domājamā daļa no tās istabas. ja tas savukārt ir aramlauks, tad kā tieši izpaužas neļaušana ieiet? Viņš ko ar bisi stāv un sargā?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.