Jurismi
Tiesa. Tiek izskatīta narkotiku lieta. Liecinieks - kaimiņš. Advokāts: "Vai apsūdzētais jums deva narkotikas?" Kaimiņš: "Nē." Advokāts: "Bet viņa sieva deva?" Kaimiņš: "Atvainojiet, vai runa vēl joprojām iet par narkotikām?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Notariali apstiprinatas pilnvaras kartosana bez vienas puses viziskas klatbutnes
Baiba horna, 21.11.2015. 16:56
Vai to ir iespejams izdarit un cik ilga laika?
Juris , 21.11.2015. 22:16
Jā, ir iespējams bez pilnvarnieka klātbūtnes. Notārs apliecinās pilnvardevēja parakstu. Par laikiem jāvienojas ar notāru.
Baiba horna, 22.11.2015. 21:55
Paldies Jurim par atbildi, bet, ja klat nav otra puse, tad nekadigi ja? Ja es, piemeram, nosutu personu apliecinosa dokumenta originalu?
Juris , 22.11.2015. 22:07
Laikam mēs īsti kaut kā nesaprotam viens otru. Vai tad nepietiek, ka var neierasties persona, kura tiek pilnvarota? Tā doma ir, ka vispār neviens klātienē pie notāra neierodas vai arī tieši pilnvarotājs nevar ierasties? Nu nē, bez pilnvardevēja klātbūtnes notārs pilnvaru nevarēs noformēt.
Baiba horna, 23.11.2015. 21:24
Ja, tiesi pilnvarotaajs nevar ierasties. Par to butu skaidrs. Cerams Jums nebus iebildumu atbildet uz vel vienu jautajumu. Ja persona velas davinat kadu ipasumu otrai personai, kas ir gimenes loceklis, tad klat jabut abam personam? Ja jaa, tad vai ir iespejams taa, ka daavinataajs nokarto savu procesa dalu un saneemejs atlikuso dalu nokarto velak un parakta visus nepieciesamos dokumentus?
Juris , 23.11.2015. 22:25
Jā, jābūt abiem, jo dāvinājums arī ir divpusējs darījums, kad viena puse īpašumu dod un otra puse piekrīt to pieņemt. Teorētiski apdāvinātais varētu pieņemt dāvinājumu arī vēlāk, bet tas tad jāpārrunā tieši ar notāru.
Baiba horna, 23.11.2015. 22:30
Liels paldies par informaciju
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.