Jurismi
Ja tava sieva un vinas advokāts slīktu, un tev tagad būtu jaizvēlas, ko tu darītu: vai tu ietu vakariņot vai ietu uz kino?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
"Par dzīvojamo telpu īri" 10.pants 2.daļa
Deniss Račiks, 22.11.2015. 14:46
Noslēgts īres līgums ar Rīgas pašvaldības SIA, reģistrēts RD Mājokļu un vides departamenta. Ar vienu no līguma punktiem minēto dzīvokli, pielikumā minētam personām piešķirtas lietošanas tiesības - personai 18gadi (18+). Līgums noslēgts ar tēvu, bet pielikuma minēta persona - meita, kura (uz prasības pieteikuma laiku) nedzīvo ar tēvu, ir deklarēta citā vietā.
Pēc 5 gadiem no līguma noslēgšanas brīža sakrājas parāds un SIA iesniedz Prasības pieteikumu tiesa: izbeigt līgumu bez citas dz.vietas ierādīšanas; par solidāro parādu piedziņu; tiesības nostiprināšanu SIA saņemt likumiskus procentus.
Vai ir iespēja norobežot meitu no atbildības un prasījuma pieteikuma?
Vai SIA ir tiesības pieprasīt likumiskus procentus, ja līgumos par pakalpojuma sniegšanu bija noteikti soda procenti?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.