Jurismi
Advokāts: Vai Jums ir bērni vai kaut kas tādā garā??
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Paternitates noteiksana
andris freimanis, 29.11.2015. 13:06
Labdien mana situacija .. 5 gadus dzivoju lielbritanija un biju precejies ar sievieti ar kuru neesmu nekados kontaktos jau 4 gadus .. Skiram laulibu 2 gadus atpakal .. Vinai ir piedzimis berns kurs nav mans..
2 menesus atpakal sanemu papirus par alimentiem..
Sobrid tiesa esmu iesniedzis prasibu par paternitates pienemuma aptridesanu un noteiksanu. nezinu ka tur izzies jo uzzinaju pats ka tas berns ir uz mani si gada aprili .. kad mainiju pasi vestnieciba... Bet par to ka vinai berns es zinaju..
Ja tiesa noraida manu prasibu vai ir iespeja kad es sazinos ar savu bijuuso sievu un sarunaju ar vinu uztaisit DNS .. Un tad atkal sniegt prasibu tiesa ?
Es tak nemaksasu par nernu kas nav mans turklat man bernu nemaz nevar but un to var pieradit ari medecinsiki.
Sobrid bijusajai sievai bialogiskais tevs ir ieslodzijuma uz 15 gadiem par narkotiku tirgosanu. Naudu jau vinai vajag taka domaju ka labpratigi dns vina nedos// :(
Juris , 29.11.2015. 21:26
Jālūdz tiesai jau esošajā lietā, lai nozīmē DNS ekspertīzi. Ļoti svarīgs ir arī termiņš - paternitātes pieņēmumu var apstrīdēt 2 gadu laikā no brīža, kad uzzināja, ka bērns nav viņa.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.