Jurismi
Advokāts iesaka savam klientam: - Pats labākais jūsu gadījumā būtu atgriezties pie savas sievas. - Interesanti gan! Un kas, jūsuprāt, būtu priekš manis vissliktākais?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Apdrošināšanas regresa prasiba
Rita Pavļišina, 22.12.2015. 00:23
Gadījums tāds ka šā gada aprīlī notika ceļu satiksmes negadījums.No notikuma vietas tikai aizbraukts jo uzskatīja ka bojājumi nav nekadi lielie mums izsists pakalejais lukturis otrai masinai noberzta skramba uz bampera. Sakas tiesas proces par to ka atstajam notikuma vietu . Nu neko tiesibas nost uz pus gadu un sods 200 eur. Samaksajam. Tagad atnakusi vestule no apdrosinatajiems ar regresa prasibu . Summa vienkarsi nenormala 2000 eur . Ta ka par daudz skrambai uz bampera .
Gribu pajautat vai ta tas varetu but? Un vai varam apstridet sadu summu?
Deniss Račiks, 23.12.2015. 18:43
Jautājums: Vai tiesa var piespriest tādu kompensācijas apmēru par citai personai bojātu automašīnu??? Protams var, drīkst un tā arī turpinās darīt!

Tiesāšanas jau notika ne viss ar īpašnieku, bet ar apdrošināšanas kompāniju, vai ne??? A tur iekša papīra darbs birojā, eksperta 10 minušu fotografēšanas darbs, pieteikuma nosūtīšana tiesai, ceļš turp un atpakaļ, naudas iesaldēšana, nodevas, lēmumi, protokoli.... Un tā jauna 600EUR vērta plastmasas gabala (runa pat neiet par pulēšanu un piekrāsošanu)pieaug līdz 2000EUR kopējiem izdevumiem.

Parasti, ja Jūs paliktu uz vietas un noformētu kaut caur policiju (cik sapratu Jūs braucat atpakaļgaitā), būtu (varu kļūdīties) pants CSN 149.4 (14) - brīdinājums vai 7EUR sods, un apdrošināšana visu salabotu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.