Jurismi
Nesen darbā pieņemts juridiskas firmas darbinieks tiek nosūtīts uz kaimiņvalsti, lai aizstāvētu klientu, kas apsūdzēts laupīšanā. Pēc vairākas dienas ilgušas tiesas prāvas klients tiek attaisnots un atbrīvots. Darbinieks telegrafē uz firmu: "Taisnība uzvarēja". Priekšnieks telegrafē atpakaļ: "Nekavējoties iesniedz apelāciju!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pārcelšanās uz Īriju ar bērnu.
Marta Cēbere, 03.01.2016. 13:35
Sveiki.
Dēlam pēc dažiem mēnešiem paliek 3 gadi. Ap to laiku būs tiesa,kur bērna tēvam vai nu atņems pavisam vai arī atjaunos vecāku tiesības,jo šobrīd viņas tēvam ir daļēji atņemtas,jo viņš par bērnu nav rūpējies un izrādījis interesi. Bērns viņu nepazīst... Vasaras sākumā gribam lidot uz Īriju,pie vīrieša,kurš ar mums ir kopā gandrīz no bērna dzimšanas. Jautājums tāds- vai tēvs var pret mums ko pasākt ja visas attiecīgās Valsts iestādes būs informētas? Vai ir nepieciešams kārtot kādus dokumentus papildus ja tēvam tiks atņemtas vecāku tiesības? Un kādus dokumentus/pilnvaras gadījumā,ja netiks atņemtas?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.