Jurismi
Advokāts iesaka savam klientam: - Pats labākais jūsu gadījumā būtu atgriezties pie savas sievas. - Interesanti gan! Un kas, jūsuprāt, būtu priekš manis vissliktākais?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai izpildrakstam kurš iesniegts Zvērinatam tiesu izpilditājam var iestāties noilgums?
Kristīne Jaudzeme, 06.01.2016. 16:46
7% no 20 GB
Palielināt

Jūs izmantojiet bezmaksas pastkasti
Mail+ iegāde
Ziņojums: 5 no 15726
Neizlasītie vai norādiet savu kontakttālruni, lai
Izdzēst Atbildēt Atbildēt visiem Pārsūtīt Surogātpasts Pārvietot uz Atzīmēt kā Vairāk « Iepriekšējais ziņojums Nākamais ziņojums »
No:
kristine kristiine
Vakar, 16:55 (pirms 24 stundām)
2016. gada 5. janvāris 16:55:44
Kam:
kristine.32@inbox.lv
Labdien.
Saņēmu no tiesas izpildītjas vēstuli kad man ir līdz galam nenomaksts rēķins. Izpildrakstrs izdots 2005 gada 23 aprīlī. Man ir ticis nosūtīts 2005 gada 24 aprīlī. Jautāju tiesas izpildītājai kādēļ 11 gadus nav sūtījusi atgādinājuma vēstuli, saņemu atbildi kad tiesu izpilldītājs sūta tikai 1 vēstuli, uz tiesu izpildītājam nav pienākums atgādināt. Par to vai man ir šie rēķini samaksāti apgalvot nevaru, jo čeki nav saglābati, ilgs laiks ir pagājis. Un uzzināt jeb kādu informāciju no firmas kam esmu palikusi parāda arī nav iespejams, jo firma HOBBY HALL Latvijā beigusi savu darbību 2009 gadā. Jautāju tiesas izpildītājai vai nav iestajies noilgums, tiesas izpildītaja atbildēja kad šadās lietās likums neparedz noilgumu, un civillietās noilgums neiestajās. Procenti par šiem gadiem arī protams ir sarēķināti krietni. Pierādīt sprotams neko nevaru, jo pēc 11 gadiem to arī ir gŗūti izdarīt, nav arī firmas pret kuru ir itka parāds. Man ir jautājums vai varu lūgt šajā lietā noilgumu, vai ir kādi civillikumi kas to paredz? Šeit forumā lasīju kad 10 gadi ir noilgumu, un noilgumun pārtrauc atgādinājuma vēstule. Šajā gadījumā neēsmu saņēmusi. Un vai noilgumu pārtrauc tas kad tiesu izpildītaja pirms 3 gadiem ir prasījusi no VSAA informāciju par manu darba vietu. Paldies
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.