Jurismi
Kad mēs pārkāpjam likumu, mūs soda. Kad mēs ievērojam likumus, no mums plēš nodokļus
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Īres līgums
Mārtiņš Kretulnieks, 20.01.2016. 08:30
Situācija šāda- jūlijā noīrējām dzīvokli un līgumu noslēdzām uz 3gadiem. Pirms ziemassvētkiem saimnieks nomira. Viņam ir sieva un dēls, kuriem itkā esot pusgads lai uz dzīvokli pieteiktos. Vēl ir saimnieka māsa, kurai šobrīd maksājam īres naudu, jo pēc viņas vārdiem saimnieka dēls un sieva esot mutiski paziņojuši, ka uz dzīvokli nepretendēs. Saimnieka māsa šobrīd saka ka īres līgums vairs neesot spēkā, grib paaugstināt īres maksu un slēgt jaunu līgumu. Vai tiešām līgums ir nederīgs un vai mums nav jāgaida tas pusgads kamēr var pieteikties uz dzīvokli sieva un dēls?
Juris , 20.01.2016. 22:02
Ja dzīvojamā māja vai dzīvoklis pāriet citas juridiskās vai fiziskās personas īpašumā, jaunajam īpašniekam ir saistoši iepriekšējā īpašnieka noslēgtie dzīvojamās telpas īres līgumi. Līgumus var grozīt tikai likumā "Par dzīvojamo telpu īri" noteiktajā kārtībā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.