Jurismi
Kāpēc redzamas bremzēšanas pēdas pirms sabraukta suņa, bet pirms jurista nē?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vecvecāku tiesības attiecībā uz mazbērnu
Evija Sproģe, 23.01.2016. 10:58
Labdien.
Ir izvērtusies diezgan sarežģīta situācija saistībā ar mazbērna un vecvecāku attiecībām. Lieta tāda, ka vīratēvs grib mani un manu vīru sūdzēt tiesā par to, ka pārāk maz satiek savu mazbērnu (11mēneši). Man un vīra tēvam ir saspīlētas attiecības, jo necieš mani, tāpēc, ka tad kad ar vīru precējāmies, vīrs pieņēma manu uzvārdu. Vīra tēvs vārdiski atteicās no sava dēla un uz kāzām neieradās. Tad jau biju stāvoklī. Kad mazā piedzima, viss nokārtojās, braucām ciemos, bet vīrs aizbrauca strādāt uz ārzem3m un tikšanās reizea ar vīra tēvu kļuva retākas. Saprotams, ka man vienai ar mazu zīdaini aizbrauk ciemos ir daudz grūtāk, nekā viņam atbraukt ciemos. Bet iemesls kāpēc viņš nebrauc, jo necieš manus radus, kas dzīvo kaimiņos. Tagad vīrs ir mājās, ciemos abi brauca, bet kad aicinājām braukt pie mums, jo tā ir vieglāk, meklēja dažādus iemeslus, lai nebrauktu. Neesmu aizliegusi vīram bērniņu vest ciemoties pie sava tēva un neesmu teikusi, ka nedrīkst braukt pie mums.
Esmu novērojusi arī to, ka manai mazajai, vīra tēva dzīvesvietā nevisai labi patīk, jo visu laiku prasās klēpī, nav savā ādā un raud, lai arī ir ļoti komunikabla mazulīte un parasti pat tiekoties ar svešiem cilvēkiem, nekad neraud.
Tagad nesaprotu kā reaģēt uz šādiem draudiem ar bāreņtisu un prasību tiesā?
Deniss Račiks, 23.01.2016. 21:10
:) Ne ka nereaģēt! Dzīvot tālāk un smaidīt... Ja negrib braukt satikties paši, paliek samierināties ar to, cik ļauj bērni!!! Kad saņemsiet tiesas aicinājumu uzrakstiet LŪDZU, lai visi varētu novērtēt cik st... (piedodiet) ir cilvēki!!!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.