Jurismi
Labs advokāts - slikts kaimiņš
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
aizliegums tikties ar bērnu, atteikšanās no uzturlīdzekļiem
Elīna Gandzeļevska, 04.02.2016. 09:15
Labdien! bērnam nu jau 4,6 gadi.Bērna tēvs arī grūtniecības laikā nerūpējās par bērnu, pret mums tika vērsta emocionāla vardarbība pus gada garumā par ko arī tika rakstīts ziņojums policijā,(bija aizliegts turpināt tās nejaucības) biju griezusies bāriņtiesā.Uzturlīdzekļi minimālajā apmērā tika piedzīti tiesas ceļā.Spriedumā ierakstīts, ka finansiāli negādāja par bērnu, ko pats atzina. Ir pagājis tik ilgs laiks, ir viņam sava dzīve un nu atkal viss sākās no gala.. bērnu viņš nav redzējis, šobrīd pieprasa tikšanos, labi zinu ka bērns viņam nav bijis vajadzīgs un nebūs vajadzība. Viss tiek darīts, lai mums bojātu dzīvi. Pēc pārciestiem emocionālajiem pārdzīvojumiem bērns ir stresains un ļoti emocionāls, šobrīd mums ir cilvēks, kas par bērnu gādā un rūpējas, ko sauc par tēti. Nevēlos bērnam radīt šādu traumu, viņš ir svešs cilvēks mums. Jauna sieva uzstāj, ka viņai redz ar esot tiesības uz tikšanos ar bērnu. Vēlējos uzzināt, kā man cīnīties, lai liegtu iespēju viņiem tikties? domājams , ka lietas materiālu kopijas nav problēmas dabūt no policijas par viņa agresiju, draudiem, ir arī alkohola problēmas. Ja atsakos no uzturlīdzekļiem,viņš no bērna vai ir iespējams aizliegt tuvoties bērnam? kādi pierādījumi jāsavāc?
Deniss Račiks, 05.02.2016. 14:41
Maksājot uzturlīdzekļus, vīrietis nepērk sev tikšanas laiku - kā arī uzturlīdzekļi nevar būt par pamatu pārmetumiem, jā Jūs aizliedzāt satikties!
Lai aprobežot sevi un bērnu - uzrakstiet iesniegumu policijā! Pamatojums: Ir aizdomas par vardarbību un lai aprobežot savu un bērna veselību, emocionālu mieru - aizliegt tuvoties!
Policija iesniegumu pieņems un tiks pieņemti mēri!
Uzaicinās bērna tēvu uz iecirkni, paziņos par iesniegumu un pabrīdinās par sekām. Gadījuma ja nesapratis, noteikti tiks ierosināta lietvedība. Bet, parasti pietiek ar pārrunām!!!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.