Jurismi
Tiesnesis apsūdzētājam: - Kā jūs varējāt apmānīt cilvēkus, kas jums uzticējās? - Savādi gan jums tie jautājumi. Nu, kā es varu apmānīt cilvēkus, kas man neuzticas?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vecāku pienākums uzturēt pilngadīgu bērnu invalīdu?
Jānis Skuja, 09.03.2016. 19:01
Labdien!

Sakiet, vai pie laulības šķiršanas var tikt risināts jautājums par pilngadīga bērna invalīda uzturēšanu, ja bērns ir sasniedzis 26 gadu vecumu jau? Bērnam ir psihiska slimība un viņš dzīvo pie savas mātes, kura vēlas šķirt laulību ar vīru, kurš ir bērna invalīda tēvs un nevēlas palīdzēt savam bērnam!

Ja šis jautājums nevar tikt risināts pie laulības šķiršanas, vai māte, kura rūpējas par bērnu, var kā sava bērna pārstāve (vai arī pats bērns) celt tiesā prasību pret bērna tēvu par kādas ikmēneša naudas summas piedziņu, lai uzturēt kopīgo bērnu, kuram ir noteikta invaliditāte un kurš pats nav spējīgs strādāt un sevi apgādāt!?

Būšu pateicīgs par atbildi!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.