Jurismi
Tiesas sēdes pārtraukumā advokāts saka savam padotajam: - Es jau esmu izsmēlis visus argumentus, nezinu, ko es vēl varētu izdarīt jūsu labā… - Bet ja jūs visu uzņemtos uz sevi?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Piemaksa par pansionata ievietotu radinieku
Anete Mikelsone, 19.03.2016. 23:19
Sveicinati. Pavisam nesen mamma un vinas bralis saskaras ar sekojosu problemu. Vinu abu tevs, mans vectevs, izskiras no manas vecmammas pirms daudziem gadiem, kad mamma un bralis bija pavisam mazi. Savu tevu vini ir redzejusi reizi dzive. Tevs ar berniem kontaktejies nav, berni vinam nav interesejusi. Paslaik abiem ir tuvu 50 gadiem. Vinu tevs pec skirsanas bija velreiz precejies, bet sobrid ir atraitnis, citu bernu nav. Ipasumu ari, cik zinams, nav. Un te sakas problema. Veselibas problemu del vins tika ievietots pansionata, bet, protams, ar pensiju nepietiek, lai apmaksatu pansionatu, lidz ar to tiek mekleti roka berni - mana mamma un vinas bralis. Jautajums - vai saja gadijuma mammai un bralim ir iespejams izvairities no piespiedu pansionata apmaksas? Padomju laikos, protams, vins kadu laiku alimentus maksaja, jo citadi jau nevareja. Lauliba starp manu vecmammu un vectevu ir skirta jau sen, vins ar musu gimeni ne reizi nav kontaktejies un loti iespejams, ka nezina, ka vinam ir mazberni vai kad berniem vispar ir dzimsanas diena. Busu pateiciga par atbildem!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.