Jurismi
- Kad nomirst juristi, kāpēc viņus sadedzina 600 pēdas zem zemes? - Tāpēc, ka dziļi sevī viņi ir patiešām jauki puiši.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
saskarsme
Ventis Vītols, 20.03.2016. 21:56
2015.gada 30.martā Liepājas tiesā man tika piešķirtas saskarsmes tiesības ar manu dēlu. Tā kā bērna māte ar visu mazuli pārcēlās uz dzīvi UK jo viņai tika piešķirta atsevišķa aizbildniecība,tad man ir tikai zināms tas ka bērns ir itkā Londonā. Vairāk par to ka viņš ir Londonā es neko pilnīgi nezinu jo bērna māte kategoriski atsakās ko pastāstīt par bērnu.Par to ka man ir bijusi iespēja satikt bērnu vispār varu nesapņot.Tad kad pienāk norunātais laiks bērnu satikt,tad bērna māte vienkārši pazūd un neatbild uz E-patiem.BGriezos pie Liepājas tiesas izpildītāja ar jautājumu:Ko man darīt? Sieviete atbildēja ka es jau varu uzrakstīt iesniegumu,bet viņi tā pat neko nevarēšot palīdzēt jo tak neviens tiesas izpildītājs nebraukšot tak uz Londonu
Vilmārs Endzelis, 25.03.2016. 18:01
Ar aizgādības tiesību noteikšanu netiek atņemtas aizgādības tiesības otram vecākam, nedz arī saskarsmes tiesības, kas, acīmredzot, tiek ierobežotas. Par cik māte dzīvo UK, tad jāgriežas vietējā tiesā ar pieteikumu par saskarsmes tiesību noteikšanu.
Vilmārs Endzelis, 25.03.2016. 18:05
precizējums, Liepājas tiesa jau ir noteikusi saskarsmes tiesības. Bet jāskatās, kas ir nolemts, vai ir ņemts vērā fakts, ka māte dzīvo UK. Te ir varianti vai nu prasīt jaunu kārtību, izsaucot māti uz tiesu, vai arī mēģināt likt viņai izpildīt esošo spriedumu ar Eiropas kopīgo rīkojumu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.