Jurismi
Tiesnesis: - Lieciniek! Lūdzu uz brīdi aizmirst, ka strādājat Valsts Statistikas pārvaldē, un stāstīt tiesai taisnību un tikai taisnību!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Miesas bojājums
Jānis Nīmanis, 10.04.2016. 15:46
Man pirms kāda laika izsita zobu priekšējo ar visu sakni. Uzrakstīju iesniegumu policijā. Pēc tam atnāca pāvests no policijas, ka tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par maznozīmīga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Jautājums par to, vai tam nevajadzētu būt kriminālpārkāpumam? Vēl jautājums, vai viņi var pateikt, ka tas ir maznozīmīgs miesas bojājumus, ja nav bijusi medicīniskā ekspertīze? Padalamies ar viedokli, lūdzu!
Deniss Račiks, 12.04.2016. 20:15
Uzsākta lieta, par to Jums atnāca paziņojums! Tālāk sāksies procesuālas darbības... Varat pamēģināt uzrakstīt prokuratūrā un apstrīdēt, bet būs maznozīmīgie un Administratīva pārkāpuma lieta (lēmums nepārsūdzams) un kompensāciju varēsiet prasīt caur tiesu. Pie tām ja paši "nebakstīsiet" policijas darbinieku, izmeklēšana nekustēsies no vietas...
valentīna jemeljanova, 23.04.2016. 23:40
Ekspertīzi taisīs tik un tā, tad jau būs redzams. Lietā ir jāpieteicas kā cietušajam. Jāraksta attiecīgs lūgums. Tad jāgaida. Lēmums ir pārsūdzams gan rajonā, gan apgabaltiesā. Apgabaltiesas lēmums būs galīgais.
Deniss Račiks, 24.04.2016. 15:23
:) Varu uzrādīt +/- līdzīgo lietu... Maznozīmīgi miesas bojājumi, lūgums pārkvalificēt par KL noteikto, valsts policijas lēmums - LAPK, prokuratūra atstāja negrozītu un lēmums nav pārsūdzams! (Nav noziedzīga nodarījuma sastāva).
Tagad gaidu VP lēmumu, lai vērsties tiesā par kompensācijas noteikšanu.

AP lieta jau ilgst gandrīz 9.men - biju ekspertīzē, iesniedzu pārkāpuma videoierakstus, uzrakstīti pieprasījumi par videomateriālu pieprasīšanu no Pašvaldības policijas video novērošanas centra un lūgums par lēmumu pieņemšanu sapratīgajā termiņā.
Kamēr neatgādinās par sevi, lieta no vietas nekustēsies, jo VP inspektori ir pārslogoti, un uz kopēja fona prioritāte tiek doti KL, nevis AP lietām. (Mana gadījumā uz jautājumu: kāpēc līdz šīm nav lēmums? Atbilde bijusi - Nav iespējams dabūt rokā otro pusi, izbraucis no Latvijas!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.