Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Aizbildniecība pār māsu
Elīza Lasmane, 11.04.2016. 20:53
Situācija sekojoša: pirms trīs mēnešiem mums abām (man - 22, māsai - 17) nomira mamma. Tētis ir, bet viņš pārvācas uz laukiem, tāpēc blakus māsai īsti nevar būt. Turklāt, viņš ir tāds... māksliniecisks. Nekas traks, nekas tāds, lai viņam atņemtu aizbildniecību. Tomēr, daudz sakarīgāk būtu, ja es varētu kļūt par māsas aizbildni - mēs abas kopā dzīvosim vienā pilsētā, arī šefību par visu viņas dzīvi pārsvarā uzņemos es. Vai ir kāda iespēja dabūt aizbildniecību?
Deniss Račiks, 21.04.2016. 03:58
Ja protams! Bet vai tas ir vajadzīgs? Ja māsa ir "ar galvu" tad līdz 18.gadiem nekas traks nenotiks...
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.