Jurismi
Tiesas sēdes pārtraukumā advokāts saka savam padotajam: - Es jau esmu izsmēlis visus argumentus, nezinu, ko es vēl varētu izdarīt jūsu labā… - Bet ja jūs visu uzņemtos uz sevi?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kopējais kredīts.
Juris Čečis, 07.07.2016. 10:57
Sveicināti. Rakstu, jo pašam zināšanas sakarā ar jautājumu ir mazas. Lieta ir tāda, esmu precējies jau 7. Gadus. Visus 7. Gadus esmu uzturējis gan sievu gan mūsu kopdzimušo meitiņu. Ir nu sanācis tā,ka nu jau 2. Gadus nedzīvojam kopā, un pagājušo gada augustā zaudēju darbu līdz ar to nevarēju maksāt bērnam alimentus, jo ir kopējie kredīti kurus katru menesi nomaksāt nācās man no bezdarbnieku pabalsta. Sieva padeva tiesā prasību par alimentiem, jo tos es nēesot maksājis jau 6. Mēnešus un uzskata mani par meli, jo man nav naudas. Uz konta kopā ar tiesu man ir -1128€ nevaru vairs ne kredītus nomaksāt ne ikdienas rēķinus. Gribu zināt ko es varu pieprasīt tiesā no sievas puses. Kredīti radušies mūsu kopdzīves laikā un vai drīkstu pieprasīt viņus dalīt uz pusēm. Jo pa 7. Gadiem sieva nav ne kapeiku dabujusi ko pielikt pie mūsu ģimenes. Tagad sanāk vis ir jāmaksā vienam? Visas drēbes ēšanas un pārējie izdevumu vienmēr ir bijuši uz maniem pleciem. Ko es varu darīt lai man atvieglotu situāciju kurā, jau esmu dziļi pakaļā. Ceru uz atsaucību.
Deniss Račiks, 10.07.2016. 20:14
Jūsu situācija nav tik bezcerīga! :)
Juris Čečis, 12.07.2016. 13:58
Ar ko es varētu sākt? Un kur man doties vispirms ?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.