Jurismi
Sunim tika dota komanda: "BALSI!" Suns atteica: "Tikai sava advokāta klātbūtnē!"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Uztura līgums un juridiskā adrese
Martins Sejums, 15.08.2016. 17:35
Sveiki. Esmu parakstījis uztura līgumu ar cilvēku, kurš man atstās mantojumu. Lieta ir tāda, ka tuvs cilvēks, saukšu turpmāk par biznesa cilvēku, tā īpašuma adresi izmantoja priekš sava biznesa juridiskās adreses. Tikko man biznesa cilvēks zvanija un teica, ka ir mainījies juridiskās adreses īpašnieks, un, lai turpinātu biznesu man teica, ka ir jāparaksta biznesa cilvēkam papīrs, ka esmu ar mieru, ka biznesa cilvēkam uz mana īpašuma ir juridiskā adrese. Vai tas kaut kādā veidā var ietekmēt uztura līgumā ierakstīto, ka man paliek viss īpašums pēc cilvēka, kurš man ir jauztur, nāves? Kādi cilvilie, finansiālie riski man pastāv kaut ko zaudēt šajā gadījumā?
Deniss Račiks, 16.08.2016. 17:07
:) Tas ir Jūsu brīva griba, piekrist vai nepiekrist ka adrese tiek izmantota ka jur. Saistību nekādu, vienīgais pastkastīte lielāka :)
(+k.kādi papildus ienākumi) - /varu palīdzēt nokārtot dokumentus/
(rakstiet privāti)
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.