Jurismi
Advokāts: Vai Jums ir bērni vai kaut kas tādā garā??
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Transportlīdzekļa īpašnieks un regresa pieteikums
Lana Jokste, 24.08.2016. 15:20
Labdien! ir šāds gadījums- transportlīdzeklis- kravas mašīna, tiek nomāta citam uzņēmumam. Tas cits uzņēmums ir ieraks'tits tehniskajā pasē kā lietotājs. Transportlīdzekļa īpašnieks saņēma no apdrošināšanas kompānijas regresa pieteikumu par CSN, kuru veica tl turētājs. CSN notika Vācijā un tika parakstīts saskaņošanas akts. bet tas akts netika iesniegts 10 dienu laikā no tl turētāja puses. Jautājums, kas sājā gadijumā jādara TL īpašniekam, kuram atnāca jau pietreikums ?
Deniss Račiks, 28.08.2016. 10:07
1) Sazināties ar lietotāju (turētāju) un mēģināt vienoties par apmaksu
2) Panākta vienošanas un īpašnieks atraksta tr.līdzekļa turētāja datus ar rakstisko apstiprinājumu atlīdzināt zaudējumus pieprasītajām (un aizmirst incidentu)
3) Nepanākta vienošanas, tad pieteikums tiesai, ar iesniegumu CSDD un Autopārvadātāju asociācijā.
Jebkurā no variantiem, rakstveida jākontaktējas ar pieteicēju...
°(vairāk privāti)
Santa Melngaile, 29.08.2016. 07:21
Apdrošināšanas kompānijas lēmums vajadzētu pārbaudīt, vai nav apstrīdams kādā no pirmstiesas institūcijām. Tam jāsastāv no dokumentiem, piemēram, policijas sastādīta protokola, akta vai lēmuma, liecinieku liecībām, fotogrāfijām, pieaicinātiepamatojosiempieaicinātiemProtams, iepriekš noslēdzot līgumu par juridiskajiem pakalpojumiem.
Deniss Račiks, 31.08.2016. 14:42
:) Santa lasiet sākotnējo - Vācija tika parakstīts saskaņotais protokols!!! Līdz ar to, apdrošinātāji tagad prasa apmaksāt izdevumus. Tr.l īpašnieks jautā kā rīkoties!?
Ko Jūs taisāties apstrīdēt??? Avārija notikusi - fakts; Saskaņotais parakstīts - fakts (2); Reģistrācijas apliecībā uzņēmums kurš izmantoja/lietoja tr.līdz ierakstīts kā lietotājs - fakts (3);
Kādas vēl vajadzīgas liecības un pierādījumi???

Jo vairāk lasu tādu "juristu" viedokļus - jo vairāk bail par tiesu sistēmu kopumā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.