Jurismi
Noklausījies advokāta runu, tiesnesis domīgi secina: - Ja es pareizi jūs sapratu, tad man neatliek nekas cits, kā rakstīt vēstuli pāvestam un lūgt sākt procesu apsūdzētā ieskaitīšanai svēto kārtā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Krimināllietas ierosināšana Administratīvajā tiesā
Gatis Krūmiņš, 02.09.2016. 09:42
Esmu saskāries kad civilprocesa laikā tiesnesis saskatot kriminālpārkāpumu saka ka viņš var lūgt ierosināt krimināllietu. Vai administratīvā procesa lietā arī tas darbojas? Kā tas notiek? Vai es varu lūgt ierosināt krimināllietu? To lūdz prokuratūrai vai kā?
Vilmārs Endzelis, 02.09.2016. 17:54
lūgt var. Tiesai ir tiesības pieņemt vienīgi blakuslēmumu, piemēram, policijai, kurā norāda, ko ir saskatījusi un lūgt izvērtēt krimināllietas ierosināšanas nepieciešamību. Tiesas pienākums nedz arī tiesības nav ierosināt krimināllietu policijas vai prokuratūras vietā.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.