Jurismi
Tiesnesis jautā cietušajam: - Vai cilvēks, kurš sēž uz apsūdzēto sola, ir tas pats,kas ielauzās jūsu dzīvoklī un aplaupīja to? - Nu ziniet, pēc viņa advokāta runas es pat vairs neesmu pārliecināts, vai man vispār ir dzīvoklis!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Notariali apstiprinata liguma darbiba, pec notara aiziešanas aizsaulē
Maksims Budzins, 29.09.2016. 22:14
Labvakar.
Kadu laiku atpakaļ (apmēram 2010 gadā) bijam pie zvērinata notara, lai sastadīt dzīvokļa davinašanas līgumu, bet gribejam tadus nosacijumus, lai tas nesaktu darboties uzreiz.
Notara ietiekums bija tads:sastadīto un apstiprinato līgumu paturet pie sevis, un tajā brīdi (cērams, ka tas nebūs tūvu) kad vajadzes lai tas stājas spēkā - nepieciešams iesniegt to zemesgramatas nodaļā.
Paris gadus atpakaļ, ar notaru, kurš sastadīja un apstiprinaja šo līgumu, noticis nelaimes gadījums, kura rezultāta, diemžel, notars aizgajis aizsaulē..
Jautajums: vai šis sastadīts davinajuma līgums, pēc iesniegšanas zemesgramatas nodaļa vēl būs derīgs, vai nepatikama gadījuma deļ viņš vairs nav spēkā, un jasledz jauno līgumu ar cita notara apstiprinajumu?

Pateicos iepriekš par padomi.
Deniss Račiks, 02.10.2016. 21:13
Ja ir bijis reģistrā ierakstīts, tad ir spēkā... Pretēja gadījumā, laipni lūgti pie cita!!!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.