Jurismi
- Viņai bija trīs bērni, tā? - Jā. - Cik bija puikas? - Neviens. - Vai bija kāda meita?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kā uzzināt, kurš šķūnis man pieder?
Jekaterina Šavikina, 04.10.2016. 10:02
Esmu iegādājusies dzīvokļa īpašumu Nr. X un 4149/118107 domājamās daļas no daudzdzīvokļu mājas, tajā skaitā mājas funkcionāli saistītās būves - šķūnis lit.003, šķūnis lit.004 un zemesgabala, ar kadastra Nr. XXX. Sķūņi lit 003 un 004. ir garam mūra vienstavu ēkas, kas nodalītas ar durvīm daudzās telpās.
Taču neviens man nevar pateikt, kuru šķūni es drīkstu lietot. Kā es to varu uzzināt? Zemesgrāmatā nav norādīts, kura no telpām man nodota lietošanā, līdz ar to VZD saka, ka tā nav viņu kompetence. Apsaimniekotājs saka, ka neko nezina. Visi šķūņi faktiski ir aizņemti, sētnieks man kaut ko ierādīs, bet esmu pārliecināta, ka manu atslēgu nozāģēs un atkal aizņems šķūni tas cilvēks, kas to lieto pašlaik. Iepriekšējais dzīvokļa saimnieks arī neko nezina, jo nav bijusi vajadzība pēc šādas telpas.
Jekaterina Šavikina, 06.10.2016. 10:25
Tiešām neviens nezina? :)
dipl.iur. Iveta Nestere, 13.12.2016. 12:23
Kopīpašuma lietošanas noteikumus nosaka kopīpašnieki, respektīvi, jāsanāk visiem kopā un jāsnospriež, kurš ko un kā lieto. Vai arī, apstaigājiet pārējos dzīvokļa īpašumus un noskaidrojiet, kurš lieto šķūni, kurš nelieto un tad ievācieties neizmantotajā, bet neaizmirstiet, ka jums ir domājamās daļas no šķūņa, iespējams, katram dzīvoklim konkrēts norobežots šķūņa gabals ar slēdzamām durvīm nemaz nesanāk. Tāpēc, noskaidrojiet vai to šķūnī izvietoto, sauksim, telpu skaits atbilst dzīvokļu skaitam, ja jā, tad viena šāda telpa ir jūsu īpašums, ja telpu skaits atšķiras no dzīvokļu skaita, tad jāsauc visus kopā un jārisina šī problēma.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.