Jurismi
Advokāts mantiniekiem: - Iekams es jums nolasu Smita kunga testamentu, es gribētu uzdot vienu jautājumu viņa atraitnei: Smita kundze, vai jūs esat ar mieru kļūt mana sieva?
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Latvijas Gāze
Gatis nna, 17.11.2016. 00:16
Sveicināti!
Man ir sekojoša problēma.
Es iegādājies dzīvokli 2011. gadā, būdams jauns maz zināju ko, kur un kad ir jādara saistībā ar līgumiem. Dzīvoklī gāze bija uz iepriekšējā īpašnieka vārda līdz pat šim brīdim. Daudz dzīvoju ārpus Latvijas, tāpēc par to neiespringu (un jā, laikam nesmuki sanāk, bet nemaksāju). Augusta beigās saņēmu brīdinājumu, ka esot jāsazinās ar viņiem un jānorunā laiks, kad meistari atbrauks un noņems skaitītāja rādījumus. Palūdzu, lai atsūta kaut kādu blanku jauna līguma slēgšanai, blanku saņēmu, aizpildīju to PIETEIKUMU, nofotografēju, un nosūtīju viņiem pa e-pastu 3. jūnijā. Tad 8. jūnijā ieradās čaļi kuri atslēdza gāzi, es parakstīju atslēgšanas aktu un viņi teica, ka jādodas uz A/S LG, kur viņi veiks pārrēķinu kur man būšot jāsamaksā un es varēšu noslēgt līgumu jauno. 16. jūnijā saņēmu vēstuli kurā bija teikts "Latvijas gāze ir tiesīga atteikt jauna līguma slēgšanai līdz parādu saistību izpildei" teksta galā bija draudi, ka iesūdzēs tiesā ja pāris dienu laikā nenomaksāšu kosmisku summu 1/3 1700eu daļu no kopējā parāda 5000eu (summa ir nereāla vienistabas dzīvoklī). Zem visa šī vēl bija teksts par mantu un nekustamo īpašumu konfiskāciju. pēc pāris dienām devos 18.-19. jūnijā uz viņu kantori un pārjautāju, kā viņi man var pieprasīt nomaksāt parādu, ja līgums nav uz mana vārda, viņi paskatījās datorā un pateica, jā īgums nav uz jums, bet jūs esat jaunais dzīvokļa īpašnieks, tātad jums ir viss jāsamaksā. Es pagriezos un aizgāju. 15. novembrī uzzināju, ka mistiskā kārtā es esmu noslēdzis ar viņiem līgumu par gāzes piegādi no 3.jūnija. Cik es saprotu, tad tur iespējams ir viltots mans paraksts un sastādīts līgums ar atpakaļdatumu, jo 16. jūnijā es taču saņēmu atteikumu un 18.-19. līgums vēl bija uz vecā īpašnieka. Ko man darīt šajā situācijā? Vērsties policijā?
Gāzi man nevajag, es vienkārši vēlos, lai man liek mieru un nesūta tās draudu vēstules kurām man ir jāskrien pakaļ uz pastu
Gatis nna, 17.11.2016. 00:21
pēc maniem aprēķiniem tie ir aptuveni 11 000 kubi pa 5 gadiem. vidēji dzīvoklī patērē ap 70 kubiem gadā. Es vairākkārtīgi teicu, ka iespējams ir kautkāda kļūda kautkādos rādījumu sūtījumos vai arī skaitītājs ir bojāts. Maigi sakot mani pasūtīja un turpināja sūtīt tās draudu vēstules, lai samaksāju vai nodos lietu parādupiedziņai un iesniegs tiesā. Uzzināju arī to, ka 2 gadus pirms iegādājos dzīvokli viņā netika maksāts par to gāzi.
Deniss Račiks, 20.11.2016. 15:46
Uzrakstiet privāti! Mēģināšu Jums palīdzēt!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.