Jurismi
Tiesa. Tiek izskatīta narkotiku lieta. Liecinieks - kaimiņš. Advokāts: "Vai apsūdzētais jums deva narkotikas?" Kaimiņš: "Nē." Advokāts: "Bet viņa sieva deva?" Kaimiņš: "Atvainojiet, vai runa vēl joprojām iet par narkotikām?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dalībnieku izslēgšana
SIA SIA, 28.11.2016. 14:42
Sveicināti,

ir SIA, kurā ir trīs dibinātāji, kuri ir arī valdes locekļi. Šobrīd divi no tiem (kopā abiem pieder 50% kapitāldaļas) vēlas izstāties no sabiedrības pilnībā (uzdāvinot daļas).

Pirmais dibinātājs nevēlas atpakaļ kapitāldaļas.

Sakiet lūdzu, kā pareizāk šiem diviem valdes locekļiem, dalībniekiem izstāties no SIA?

Paldies!
dipl.iur. Iveta Nestere, 13.12.2016. 10:36
Divi dokumenti, pirmais, iesniegums SIA Valdei par valdes locekļa amata atstāšanu, otrs dokuments, iesniegums valdei par sev piederošo daļu nodošanu sabiedrībai. Tie būtu dokumenti kuri jāiesniedz Valdei, ja neparakstās par saņemšanu, tad izsūtiet ar apdrosinātu vēstuli uz SIA juridisko adresi. Vēl būs nepieciešams iesniegt Uzņēmumu reģistrā dokumentus par to, ka Jūs pametat Valdes locekļa amatu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.