Jurismi
Uz ceļa saskrienas akls trusītis un akla čūska. Čūska aptausta trusīti un saka: - Tu esi mīksts un pūkains, tev ir atkārušās ausis, tu noteikti esi trusītis. Trusītis aptausta čūsku un saka: - Tu esi gļotains, mazām actiņām un ložņā. Tu noteikti esi jurists.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Apžēlošanas lūgums
Martins Naglis, 28.11.2016. 17:18
Sveiki! Vai kāds/a varētu lūdzu izskaidrot kā rakstīt, kā jāiesniedz, kam jābūt ir šajā dokumentā? Paldies
Karlis Magone, 28.11.2016. 21:46
lugums tiek sastadits briva forma, taa it kaa tu rakstiitu prezidentam veestuli, kuraa tu vinam paud savu attieksmi par nodariito, nozeelo , paud to, ka esi mainiijies un tad ari neaizmirsti noraadit to, ar ko nodarbojies ieslodziijumaa- strada, macies, apmeklee kapelu, psihologu, pasakumus, utt. un visbeidzot, ja ir kaadi ipasi apstakli gimene, piem, berni, kopjami tuvinieki, utt., tad noradi ari to. Apzelosanas lugumi ir mana ikdiena, tapec ja rodas kadi jautajumi vel, raksti vai ari vari pasutit man gatavu dokumentu, kas maksas 5,50. apmaksa ar sms starpniecibu. sikak, legal.mozello.lv
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.