Jurismi
- Kāda atšķirība starp labu advokātu un lielisku advokātu? - Labs advokāts pazīst likumu. Lielisks advokāts pazīst tiesnesi.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vienpusēja atkāpšanās no līguma
Imants Ozolins, 29.12.2016. 12:16
Līguma par Studiju atmaksu ir punkts.
ja DARBINIEKS Vienpusēji atkāpjoties no līguma, pārtrauc darba tiesiskās attiecības ar UZŅĒMUMU pēc būvdarbu sertifikāta iegūšanas,DARBINIEKS atmaksā UZŅĒMUMAM pilnā apjomā izlietotos naudas līdzekļus studiju apmaksai, kā arī zaudējumus, kas nodarīti UZŅĒMUMAM, atraujot tai sagatavota speciālista iegūto gada peļņu ..... apmērā (civillikums - 1772. un 1775. panti) par katru punktā ... nenostrādāto gadu.
Vai pareizi saprotu ka "ja DARBINIEKS Vienpusēji atkāpjoties no līguma, pārtrauc darba tiesiskās attiecības ar UZŅĒMUMU" nozīmē to, ka šis punkts darbojās tikai tad, ja es aizeju no darba? Kā ir kad mani atlaiž? Skaidrs ir tas, ka man būs jāatmaksā samaksātā studiju maksa, kas ir atrunāta citos punktos, bet kā ir ar zaudējumu apmaksu?
Deniss Račiks, 29.12.2016. 14:14
Kā ir kad mani atlaiž? - Ja atlaiž, tad...
Tas NAV - Vienpusēji atkāpjoties no līguma!!!
Tad ir - vai nu vienošanas, vai pamatots lēmums lauzt (pārtraukt) līguma darbību... Tādos gadījumos ne par kādu zaudējuma atlīdzību runa iet nevar... (bez tā visa, jebkādas atlīdzības un kompensācijas, ko pieprasa darba devējs - tikai caur tiesu).
Ne viens negrib ņemties ar to, atlaiž, vai izbeidz attiecības un "miers ar tevi" un uzliek "krustu" tādam darbiniekam - jo "pasaule ir maza"!!!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.