Jurismi
Advokāts satiekas ar klientu un saka: - Man tev ir divas ziņas – labā un sliktā. Ar kuru sākt? - Ar slikto. - Uz cietušā atrasto asins traipu analīze pierādījusi, ka tās ir tavas asinis. - Un kāda tad ir labā? - Visi rādītāji – hemoglobīns, holesterīns, cukurs – ir normas robežās!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Komunālo maksājumu parāda sadalīšana uz dzīvoklī pierakstītajām personām
Edgars Ozols, 11.01.2017. 11:15
Labdien!

Dzīvokļa īpašnieks, kurš arī ir pierakstīts šajā dzīvoklī, vairāku gadu laikā ir izveidojis lielu parādu par piegādāto siltumenerģiju dzīvoklim.

Ar tiesas lēmumu parāda piedziņa tika nodota tiesu izpildītājam, kurš parāda summu ir sadalījis uz visām uz to brīdi dzīvoklī pierakstītajām personām (vēl 2 personas, pirmās pakāpes pilngadīgi radinieki), kā arī nobloķējis šo personu banku kontus (kontā parādās parāda summa ar (-) zīmi.

Vēlos saprast, cik likumīgi no tiesu izpildītāja puses ir šādi rīkoties - parādu piedzīt arī no citām dzīvoklī pierakstītajām personām, nevis tikai no dzīvokļa īpašnieka?

Ļoti ceru uz atsaucību un paldies jau iepriekš par atbildēm!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.