Jurismi
- Kā tu sauc 5000 beigtus advokātus okeāna dibenā? - Labs sākums!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Zemes nomas paradu piedziņa
Deniss Račiks, 28.01.2017. 07:35
Vēlos saņemt padomu un var būt kāds pastāstīs par tiesas praksi:
Vienai no dzīvojamām mājām Rīgā (iedzīvotājiem) ir atsūtīts rēķins ar norādi - parāds par zemes nomu par 2008, 2009 un 2010.gadu. Ne viens no iedzīvotājiem (dzīvokļu īpašniekiem)pēdējo 5.gadu laikā nevienu brīdinājumu un atgādinājumu nav saņēmis. Zemes nomas līgums arī nav noslēgts.
Vai tas ir likumīgi?
Kristīne Ozoliņa, 13.02.2017. 13:10
Man ir papildus jautājums zemes nomas sakarā:
Pašvaldība ir pieļāvusi kļūdu un zemes gabalu, kur bija 3 mājas (viena tika nojaukta un otru tagad jauc) - piesaistīja mājai, kurā reāli dzīvo daži cilvēki.
Kad protestēju un uzrakstīju iesniegumu, ka atsakos maksāt par pļavu, kuru neizmantoju un lūdzu pārskatīt šo situāciju - tika pieņemts lēmums un piesaistītais zemes gabals no iesnieguma saņemšanas brīža tika samazināts 2x!
Man ir jautājums - kādēļ šo kļūdu pašvaldība labo tikai no mana iesnieguma saņemšanas, jo tagad man ir rēķins par ~500 euro, kurā iekļauti iepriekšējie gadi un lielais zemes gabals par šo periodu.
Kā varu apstrīdēt un pieprasīt, lai ne tikai labo - vēlos, lai atceļ šo kļūdaini pieņemto lēmumu un man nebūtu jāmaksā par citu - pašvaldības darbinieku kļūdām!
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.