Jurismi
Tiesnesis jautā cietušajam: - Vai cilvēks, kurš sēž uz apsūdzēto sola, ir tas pats,kas ielauzās jūsu dzīvoklī un aplaupīja to? - Nu ziniet, pēc viņa advokāta runas es pat vairs neesmu pārliecināts, vai man vispār ir dzīvoklis!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Parāda atgūšana
Rolands Sviķis, 14.02.2017. 16:10
Labdien.
Privātpersona aizdod privātpersonai konkrētu naudas summu uz noteiktu termiņu. Darījumam ir liecinieks trešā persona. Tiesas darbiem liecinieks raksta rakstisku liecību, vai arī citu dokumentu?
Paldies.
Dace Jan, 15.02.2017. 21:39
Vai "darījums" ir noslēgts rakstiski?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 22.02.2017. 15:00
Liecinieks nāk liecināt personiski
Deniss Račiks, 22.02.2017. 23:17
Ja bankas klients ir parada 1000EUR, tas ir klienta problēmas. Ja bankas klients ir parada 10 000 000EUR, tas ir bankas problēma.
dipl.iur. Iveta Nestere, 18.05.2017. 16:00
Liecību, ziņas ko liecinieks par konkrēto situāciju var tiesai sniegt, var noformēt atsevišķā dokumentā, iekļaut pamatprasībā, bet jebkurā gadījumā, lieciniekam ir jaierodas uz tiesu un japiedalās izjautāšanā. Pirms tam, iesniedzot tiesai lūgumu par liecinieka pieaicinašanu norādot faktus par kuriem liecinieks var liecināt un kā tieši šie fakti ir saistāmi ar lietu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.