Jurismi
- Kas par problēmu ar jokiem par juristiem? - Juristi domā, ka tie nav smieklīgi, un neviens cits nedomā, ka tie ir joki.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
īres līguma laušana
Aleksandra Avotiņa, 17.03.2017. 16:08
Labdien,noslēdzu īres līgumu ,kurā bija punkts,ka lauzt līgumu varu brīdinot 8 mēn.pirms laušanas,bet uznāca slikti materiālie laiki un īrēšanu nespēju nomaksāt,rakstu īpašniekam ka laužu līgumu un pēc mēneša izvēcos,bet tas man saka ka man vēl būs jāmaksā viņam par 8 mēn.ko darīt,vai tiešām nekādas izejas nav,man tiešām nav naudas samaksāt.
dipl.iur. Iveta Nestere, 18.05.2017. 15:43
Tiesāšanās aizņems vēl ilgāku laika periodu un krietnu naudas apmēru, tāpēc, iesaku vienoties par konkrētu naudas summu, kura būs pieņemama abām pusēm. Jebkurā gadījumā, ir līgumus, kuru esat parastījuši, kurš ir spēkā un pēc kura jums pusēm ir jāvadās savās savstarpējās attiecībās. Mēginiet īzīrētāju pierunāt piekrist noteiktai naudas summai, paskaidrojot savu stāvokli un to, ka viss drīzāk, bez šīs vienošanās, viņš nedabūs pilnīgi un neko.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.