Jurismi
- Kāda ir atšķirība starp Dievu un juristu? - Dievs nedomā, ka ir jurists.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
bērnudārzs dzīvoklī
Žanna Balode, 13.04.2017. 11:16
Divstāvu veca dzīvojamā privātmāja.Četri dzīvokļi,divi īpašnieki.Otrā stāva īpašnieks izvedo bērnu pieskatīšanas vietu.Nāk 3-5 bērni no rīta līdz vakaram.Protams,nekas oficiāls.Nekādu atļauju,ne aukles sertifikātu.Pirmā stāva iedzīvotāji ar maziem bērniem(2 gadi un 1.mēnesis) ir spiesti dzīvot dārdoņā.Rīb griesti,sienas,lampas.Pat fotorāmīšikrīt no sienas.Dzīvesvietu nav iespējams mainīt.Vai ir kādi padomi,ieteikumi kā cīnīties pret šo nelikumīgo mājdārziņu un nenormālo troksni?Paldies
dipl.iur. Iveta Nestere, 18.05.2017. 15:17
Iesniegums VID par nereģistrētas komercdarbības veikšanu, iesniegums policijai par miera traucēšanu, iesniegums Izglītības un sporta departamentam par iespējamu nereģistrētu privātu bērnu pirmskolas mācību iestādes funkciju veikšanu bez apstiprinātām mācību programmām, vēl var uzrakstīt iesniegumu Pārtikas un veterinārajam dienestam, lai atbrauc uz pārbaudi. Būtu jāpietiek, lai uz kādu laiku iestātos miers, kamēr personas atbildēs uz visiem pieprasījumiem, sniegs paskaidrojumus klātienē pārraugošajās iestādēs.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.