Jurismi
- Kā tu sauc 5000 beigtus advokātus okeāna dibenā? - Labs sākums!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Morālais kaitējums
Ilze valdmane, 21.04.2017. 13:56
Vai var publiski apvainot smagos nodarījumos, ja apvainotais nav bijis ne tuvu notikušajiem nodarījumiem. Vai drīkst prasīt morālo kaitējumu , Ja jā- cik lielā apmērā ?
Raivo Priede, 21.05.2017. 06:36
Atkarībā no tā kas ir 'Publiski' tev? Un cik ilgi, vai kādā veidā notika tevis apvainošana, aizvainoja fiziski, mutiski, vai tu biji pazemota citu cilvēku priekšā, kuri ŗedzot notikušo sākā apsāubīt tavu nevainojamo personību, un godu? Vai arī dēļ tās ka tevi otrs apvainoja, tev nojuka, kāds finansiāls darījums ar klātesošajiem jo dzirdot ka tevi apvaino, viņi sāka apsāubīt darījuma kvalitāti vai tavu godu?
Tas kas tevi apvainoja ir Juridiska persona vai fiziska? Un arī kāds ir tavs status?

Morālo kaitējumu atlīdzību principā nosaka 'tās ļaunās vai negatīvās darbības intesivitāte un laika periods' kuram tu tiki pakļauta, kā arī rezultatīvās negatīvās sekas, veicot publisku neslavas celšanu tadejādi negatīvi bojājot tavu reputāciju vai slavu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.