Jurismi
- Cik advokātu nepieciešams, lai ieskrūvētu gaismas spuldzīti? - Viens - advokāts to tur, kamēr visa pārējā pasaule griežas ap viņu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Lūdzu Palidziet!
Artis Smelteris, 02.05.2017. 23:04
Labdien!
vajadzīga jūsu palidzība. Mani apsūdz 253.3 panta.bija tiesa pirmā instancē uzrākstiju appellacīju un ta aizsutīja lietu atkal uz pirmo instanci.Leta tāda ka mans valsts advokāts neka nevar man palidzēt. pie manis neatnāk tiesa vispār klusē.Sakot vinam vienalga.Jautajums tāds: vai ir iespēja samajnīt vinu uz normālu juristu.Ja ir ka to izdarīt? Lai nesanāktu ta ka būs vēl sliktākts jurists.varbūt kads var paņemt manu lietu un aizstavēt mani tiesā? vai varat ieteikt kādu? Tiesas sēdes notiek Jelgava.Diemžēl mans finansials stavoklis neatļau apmaksāt lielas summas uzreiz.
Ceru uz Jūsu palidzību
ar Cieņu Artis
Paldies!
Deniss Račiks, 13.05.2017. 06:51
Krimināllikumā NAV 253 panta 3.daļas!!!
253.pants. Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana

(1) Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
Artis Smelteris, 17.05.2017. 12:10
Es atvainojos, ja tiesam 253.prim 3. dala.
kura paredz brivibas atnemsanu no 5 lidz 15 gadiem. (Seviski smags pants).
Bet jauajums neiet gluzi par to Deniss...
Jautaju pec juridiskas palidzibas, jo uzskatu ka ir jabut iespejai no ta "izkulties".
Ir tiesam vajadzigs jurists kas spes ko darit. Ka jau ieprieks mineju, man dotaja bridi finances to neatlauj....
Raivo Priede, 21.05.2017. 06:11
253.1 pants. Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, pārvadāšana un pārsūtīšana realizācijas nolūkā un neatļauta realizēšana

Jautājums...Ja tev bija viens iepakojums tava kabatā... tad iespējāms bija tev paša personīgas lietošanas nolūkā...
Jā tā tad tiesai vajadzes pierādīt ka bija realizācijas nolūks. Un līdz ar to dŗīzāk būs otrs pants:
253.2 pants. Narkotisko un psihotropo vielu neatļauta iegādāšanās, glabāšana un realizēšana nelielā apmērā un narkotisko un psihotropo vielu neatļauta lietošana
(1) Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu, ja to izdarījusi persona, kura brīdināta par kriminālatbildību par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu un lietošanu,
—
soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Ja pirmoreizi dzīvē ko tādu izdarīji tad būs brīdinājums ar uzskaiti.. Ja nē tad atkarībā no apstākļiem un daudzuma ...piespiedu darbi un probācija...

Bet ja bija vairāki iepakojumi, tad tomēr paliek esošā apsūdzība ar nolūku iespējams realizēt,...

Pa advokātu, ja tavs advokāts tev nav vispār izskaidrojis, kas un ka, uzklausījis tavu viedokli, kāpēc bija tā kā ir un pastāstījis cik ilgi viss notiek un ko tev sagaidīt, Tad tu droši vari izteikt sūdzību, ka tiesas process ir ar procesualo traucējumu, dēl advokāta nolaidības un pēc tavām domām tev kā klientam nav sniedzis pilnvērtīgu pakalpjumu pildot viņa pienākumu, tavā vardā tiesas priekšā.
Artis Smelteris, 03.06.2017. 23:21
Ja, izlasiju. Sapratu.
Advokats pirms tiesas man pats piedavaja minimumu, un varbut 1 menesi mazak ja atzisu vainu un klusesu. Es nesaklausiju pat ne varda kadu aizsardzibas poziciju varam ienemt. Ne ari variantus ko vispar darit, kautvai riskejot parlekt uz citu pantu vai ta dalu. Godigi, liekas ka vini visi tur ir uz vienu roku tiesa. Visi tris advokati pasi piedava saviem klientiem minimumu. Cirks kaut kads...
Advokats teica ari ka vielas daudzumu nevar apstridet...
Tatad principa sanak ka man no tada advokata nav jegas.

Man ir lugums, vai ir iespeja dabut savai aizstavibai valsts apmaksatu Jelgavas regiona, un ja ta, tad ka to izdarit. Pie ka versties?
Gara spēks, 12.08.2017. 11:03
Если это был государственный адвокат, то (письменно доказанное!) ненадлежащее исполнение им своих обязанностей по квалифицированному и всестороннему осуществлению твоей защиты - является нарушением статьи 6 части 3 пункта (с) Конвенции. Это объясняет, почему Европейский Суд сразу захотел расширить гарантии, установленные в статье 6 Конвенции, а именно, те, которые касаются обеспечения доступа к адвокату.

Так, в одном из своих постановлений - по делу «Эйри против Ирландии» (Airey v. Ireland) от 9 октября 1979 г. - Европейский Суд счел, что отказ в предоставлении заявителю юридической помощи в деле о расчленении трупа, нарушил статью 6 Конвенции. В самом деле, логично, что даже за пределами уголовного права, помощь адвоката обязательна для отправления правосудия. По мнению Европейского Суда, заявитель, который не располагает средствами на оплату услуг адвоката, не должен быть лишен права на доступ к правосудию. Как мы регулярно напоминаем, Конвенция направлена на защиту не теоретических или иллюзорных, а конкретных и эффективных прав.

Европейский Суд пошел дальше в деле «Артико против Италии» (Artico v. Italy) от 13 мая 1980 г., приняв решение против моей страны, Италии, в деле, в котором адвокат по назначению не исполнил свои обязанности, а итальянские суды не обеспечили его замену. Конечно, государство не несет ответственности за ненадлежащее выполнение адвокатами своих обязанностей. И все же необходимо, чтобы власти обеспечивали заявителям возможность эффективного осуществления признанных прав.

Такая практика сохраняется на протяжении многих лет, и в недавнем деле «Вамвакас против Греции (Vamvakas v. Greece) от 9 апреля 2015 г. Европейский Суд постановил, что существуют обстоятельства, когда государство не должно бездействовать, например, когда компетентным органам сообщается о проблемах, связанных с представительством в суде. Если власти уведомлены о таких проблемах, они обязаны либо заменить адвоката, либо обязать его выполнить свою задачу.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.