Jurismi
Plīša lācītis ir iesūdzējis tiesā Klintonu, jo Klintons ar viņu ir gulējis bērnībā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Dzīvokļa applūdināšana.
Berta Bella, 18.05.2017. 14:32
Tika izdzēsta mana tēma.Lieku no jauna.Šodien saņēmu apsekošanas aktu no apsaimniekotāja,kur veidlapas tekstā jau bija gatavs sarakstīts šāds teksts:

Rīgas namu pārvaldnieks piedāvāja iedzīvotājiem veikt uzkrājumus aukstā ūdens stāvvada nomaiņai. Iedzīvotāji šo piedāvājumu noraidīja ,līdzekļi netika uzkrāti. Rīgas n/p var veikt darbus tikai tad ,kad tam pietiks finansējuma un finansējuma trūkuma dēļ to nevar veikt, kā arī nenes atbildību par avārijas sekām ,jo no savas puses iedzīvotājus informēja par stāvvada nomaiņas nepieciešamību......Man par to ir pirmā dzirdēšana,jo 15.gadu garumā par to neko nebiju dzirdējusi.

Tālāk ir komentāri: Aukstā ūdens stāvvada plīsums izraisīja bojājumus,kur dz .26 bija aiztaisīts ciet ar apdari un nebija piekļuves 2017.gadā.

Ceru ka ar apdrošinātājiem nebūs problēnu,ja būs ko lai daru?

Bija šodien arī no apdrošināšanas pārstāvis,arī visu fotografēja un smalki uzskaitīja,prasot vai nebūs problēmu --atbildēja ka nevajadzētu būt.Bet viņa jau ir tikai apsekotāja.Ko jūs domājat par šo lietu?

Vispār kopsapulce mājai pa 15.gadiem bija pagājušajā gadā pirmo reizi un tad tur notika aģitēšana par apsaimniekotāja maiņu --cits jautājums neizskanēja.
Raivo Priede, 21.05.2017. 05:23
Ja tas apsekošanas akts ir tieši tā uzrakstīts, bez konkrētiem datumiem kad tika izteikts piedāvājums, no kura tu tieši atteicies, apliecinot ar parakstu, u.tt bez tieša skaidrojumu pa varda nozimi "Veikt Uzkrājumus" un tagad kaut, kāda truba plīsa un radīja zaudējumus... Tu droši vari rakstīt atbildes vestuli, pievienojot ši akta kopiju, informējot viņus, ka tu neatpazīsti,ši akta nozīmi kas juridiski nav pamatots un iespējams pat neatiecas uz tevi. Tu droši vari pieprasīt pilnīgu lietas izklāsti lai viņi pamato, kāpēc un kādā veidā viņi domā ka tu esī jebkad bijusi iepazīstināta ar mājas meloriācijas iekartu tehnisko stavokli vai arī ieprieš brīdināta pa ūdensvada esošajām bažām par tā tehnisko stāvokļa kvalitāti.
dipl.iur. Iveta Nestere, 24.05.2017. 10:31
Apsekošanas akts parasti ir apjomīgs dokuments, ar pieaicinātu ekspertu atzinumiem, foto uzņēmumiem, kurās ir skaidri jābūt redzamām bojajumu vietām, respektīvi, bijā jaiekļūst dzīvokļos, lai fiksētu stāvvadu stāvokli, un parasti šādam dokumentam klāt nāk tāme par remontdarbu izmaksām, ko apsaimniekotājs piedāvā. Pēc tam ir jābūt sasauktai kopsapulcei par konkrēto jautājumu, kopsapulcē, tad arī parasti reģistrē tos kuri ieradušies un fiksē balsojuma rezultātu, protokolu paraksta tie kuri ir ieradušies uz sapulci, ja apsaimniekotājs šādu dokumentus uzrādīt nevar, tad neko nevienam likumā noteiktajā kārtībā paziņojis nav. Var pieprasīt uzrādīt izmaksas par eksperta slēdzienu attiecībā uz stāvvadu stāvokli, ja arī to uzrādīt nevar, neko nav darījuši. Ja atsaucas uz to, ka ir bijusi aptauja izvietojot pastakastēs aptaujas lapas, šis nebūs tas gadījums, jebkuru naudas jautājumu risināšanai, par jaunu uzkrājumu veikšanu stāvvadu nomaiņai, ir jābūt ēkas līdzīpašnieku 51% atbalstam.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.