Jurismi
"Kaut gan tautai ir tiesības zināt pēc iespējas vairāk, man kā prezidentam vienmēr ir jārēķinās ar to, ka, tā kā arī citi to pašu dzird, ko es saku tautai, es nevaru visu teikt tautai, rēķinoties ar to, ka varbūt citiem nav jādzird" V.V.F., intervija LTV, 2005.gada 14.janvāris
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai pēc parāda apmaksas varēšu saņemt no Jums apliecinājumu, ka parādsaistības esmu dzēstas
ilze jaunava, 19.05.2017. 09:29
Par parāda atmaksu varam sagatavot dokumentu - Apliecinājumu par izpildītām saistībām, kas ir papildus pakalpojums - EUR 10.00. Ko nūosūtam uz Jūsu norādīto pasta adresi, vai epastu.
ilze jaunava, 19.05.2017. 09:30
Vai tas ir likumiski prasīt 10€ par to dokumentu
dipl.iur. Iveta Nestere, 19.05.2017. 11:57
Bankās ir izveidojusies tāda prakse. Dokumenta sagatavošana tiek uzskatīta par papildus darbu par ko tiek prasīta samaksa.
ilze jaunava, 19.05.2017. 12:30
Un parāda piedziņu firmām
Raivo Priede, 21.05.2017. 05:46
Nomaksāt var arī parādu iepriekš pašam uzrakstot, Es tads un tāds dzīvojoš tur un šur vēicu šo maksājumu tādejādi pilnībā dzēšot esošo pāradu pret To un to.. samaksājot pilnā apmērā atlikušo summu kas ir .. un ieliekot skaidru naudu vai čeku nosūtot kā ieraksītu vēstuli jo tad tu varēsi izsekot sūtijumām kursh tiks pieņemts jau ar parakstu... Vai arī vienkārši ar ierakstītu vēstuli nosuti vēstuli ka tu vēlies samakšāt parādu vai veikt atlikušo maksājumu bet lai to izdarītu lūdzu aizpildiet norādītajā vietā un atsūties bankās rekvizītus atpakāl man.. Un tad tev būs vēstule kuru tu pts būsi sev uzraksījis un otra puse būs izpildījusi tavu prasīto tādejādi arī apliecinot, ka viss ir dzēsts. :) bet visam ir jābut caur ierakstītu vēstuli.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.