Jurismi
Kāds vīrs tika pieķerts, piesavinoties miljonus no sava darba devēja. Viņš devās pie jurista. Jurists teica: "Neuztraucies, tev nekad nebūs jāiet cietumā, kamēr tev būs tāda nauda". Viņam bija taisnība. Kad vīrs tika nosūtīts uz cietumu, viņam vairs nebija pat 10 santīmu monētas.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pārkāpumi sastādot APP???
Aija K., 25.05.2017. 15:26
23.02.2017 man sastādīja APP protokolu par to, ka it kā mūsu ģimenes īpašumā esošie suņi klaiņo, lai gan, kā pierādījums tika uzrādīta fotogrāfija, kur suņi atrodas sāvā teritorijā (īpašumā). Kad ierados pie iecirkņa inspektora, viņš noskaidrojot, ka es tur neesmu deklarēta, tur nedzīvoju un pēc papīriem suņi nemaz man nepieder, teica, ka vienalga un sastādīja APP uz mana vārda. Pats aizpildīja visu, arī it kā manis sniegto paskaidrojumu sadaļu. Teicu, lai raksta ko grib, jo es nekam nepiekrītu.
Izsauca uz Administratīvās komisijas sēdi 12.05.2017. Izteicu visus savus iebildumus par to, ka nebija nekāda pamata stādīt šo protokolu kā tādu, jo suņi nekļaiņoja. Teicu, ka viss protokolā rakstītais ( ka tie ir mani suņi)ir inspektora interpretācija. Tagad ir pagājušas 2 nedēļas un lēmumu vēl neesmu saņēmusi. Par jautājumu, kāpēc tiek pārkāpts 30 dienu izskatīšanas termiņš, man neviens arī neko neatbildēja. Ceru, ka ir vēl kāds, kurš domā tāpat kā es, ka protoklu sastādīt nebija nekāda pamata!
Paldies.
A.
dipl.iur. Iveta Nestere, 25.05.2017. 15:44
Īsti nesapratu, suņi nebija Jūsu, vai īpašums, kura viņi atradās nebija Jūsu? Vai arī, suni un īpašums bija Jūsu?
Jebkurā gadījuma, ja neesat mierā ar lēmumu, pārsūdziet to.
Aija K., 25.05.2017. 15:50
Suņi nav mani, īpašums nav mans (nekad nav bijis), es tur agrāk dzīvoju. Jau pāris gadus deklarētā un dzīvesvieta ir citur!
Mēs varam nebūt ar daudz ko mierā, reizēm maldīgi! Vēlētos saprast, ko darīt, jo, manuprāt, ir pietiekoši daudz pārkāpumu, lai šo protokolu atceltu. Bet, tās ir manas domas, jo jūtos nepatiesi apsūdzēta.
dipl.iur. Iveta Nestere, 30.05.2017. 10:25
Tātad, sūdzībā par izdoto administratīvo aktu norādiet sekojošo, ka policija nav pierādījusi suņu piederību Jums, jo pilnīgi un noteikti nav suņiem čipa, kuru nolasot būtu iegūstama informācija par Jums kā suņu īpašnieku, respektīvi, fotogrāfija nav īpašuma tiesību pierādījums uz dzīvnieku, tā ir tikai dzīvnieka fotogrāfija, kas pēc būtības pierāda tikai faktu, ka dzīvnieks atradās konkrētā vietā. Ar dzīves vietu jau būs sarežģītāk, jo policija var teikt, ka Jums ir deklarētā adrese, bet Jūs iespējams varat lietot arī šo konkrēto īpašumu, tomēr sagatavojiet dzīvesvietas deklarāciju, norādot, ka vairāk nedzīvojat šajā konkrētajā īpašumā. Iesniedziet sūdzību, ja sūdzību noraida, turpiniet un sniedziet pārsūdzību tiesā, ir pozitīva prakse šādām lietām tiesā, ar pozitīvu iznākumu. Un vēl, rakstījā, ka neesat saņēmusi lēmumu, piezvaniet uz policiju un uzjautājiet uz kādu adresi ir izsūtīts lēmums, iespējams policija ir izsūtījusi uz to īpašuma adresi, kurā fiksēja suņus un tāpēc Jūs neesat lēmumu saņēmusi.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.