Jurismi
Jurists un gleznotājs var ātri pataistīt melnu par baltu
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Laulības līgums vai mantojuma līgums
Tatjana Stepanova, 12.06.2017. 22:53
Labdien! Lūdzu palīdzēt sekojošā lietā, vēlamies ar vīru iegādāties īpašumu,bet viņam šī ir otra laulība, ka arī iepriekšējā ir dzimuši bērni.Esošajā laulība ir dzimis kopīgs bērns. Kā lai pasargāju sevi situācijā, ja vīram kaut kas atgadās un bērni no iepriekšējas laulības prasa daļu no šī īpašuma naudas izteiksmē. Kas būtu efektīvaks?
mag.iur. Ilmārs Kalniņš, 14.06.2017. 23:39
Bērni no iepriekšējās laulības ir jūsu vīra bērni un arī tiem būtu tiesības mantot no sava radītāja. Iepriekšējās laulības bērns nav vainīgs pie tā, ka tēvam ir jaunas attiecības un bērns šajās attiecībās. Katrā ziņā jūs varat nodalīties tikai un vienīgi noslēdzot laulības līgumu par abu laulāto mantas šķirtību un iegādāties īpašumu uz sievas vārda. Attiecīgi vīram "aizejot labākos medību laukos" īpašums paliks jūsu īpašumā. Jārēķinās arī ar to, ka gadījumā ja jūsu laulība izjūk - jūsu laulātais paliek bez jebkādām tiesībām uz šo īpašumu. Laulāto attiecības mēdz būt ļoti atšķirīgas un dažreiz tieši šāda īpašuma nodalīšana var kalpot par nesaskaņu cēloni.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.