Jurismi
Tiesā: - Lieciniek! Zvēriet ka teiksiet taisnību, tikai taisnību un visu taisnību! - Zvēru! -Tātad jums jā saka tikai tas, ko redzējāt pats savām acīm, nevis dzirdējāt no nostāstiem. Sapratāt? - Jā. - Kad un kur jūs esat dzimis? - Uz šo jautājumu nevaru atbildēt...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
gribu atteikties no pilnvarojuma
Gunita grīnvalde, 02.08.2017. 23:28
negribu būt vairāk cilvēks, kam ir uzticēta pilnvara uz privātīpašumu, jo prasa no manis par daudz, bet nosacījumu nav nekādu. tikai tiesības. ko man darīt/ kā atteikties no šo uzticības papīra? Vai jāiet pie notāra un jātsakās , vai tā var?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 06.08.2017. 00:53
Protams, ka var. Pilnvarojums ir līgums, t.i.divpusējs,nevis vienpersoniski uzspiests pienākums.
Mag. iur. Inese Janno, 06.08.2017. 21:33
Nu tā nu gluži nebūs. Ir pilnvara un ir pilnvarojuma līgums.
dipl.iur. Iveta Nestere, 02.11.2017. 11:55
Ja ir pilnvara, jādodas pie notāra un jāatsakās no turpmāko pilnvarotā pienākumu veikšanas, notars publicē šo atteikumu Latvijas vēstnesī un ar to dienu, kad ir veikta publikācija, Jūs pārstājat būt pilnvarotā persona, ja tas ir pilnvarojuma līgums, jālasa līguma nosacījumi par tā laušanu un jāveic attiecīgās darbības.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.