Jurismi
- Kā var zināt, ka jurists melo? - Pērējie juristi izskatās ieinteresēti.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Krāpšana
Olga Ivanova, 14.08.2017. 14:13
Gadu atpakaļ uz mana vārda tika pārreģistrēta bijuša vīra brāļa automašīna, īpašnieks un turētājs- es. Vīra brālis visu gadu lietoja šo transportlīdzekli, kaut arī īpašniece biju es. Mēnesi atpakaļ šo transportlīdzekli pārdevu, Tehniskā pases dati tika oimainīti uz jaunu īpašnieku. Situācija sekojoša- bijušā vīra brālis grib vērsties tiesā pret mani, iemesls- krāpšana. Vai vīra brālim ir tiesības vērsties pret mani tiesā?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 17.08.2017. 11:33
Katram ir tiesības vērsties tiesā. Jautājums cits, cik pamatota būs viņa prasība, tas atkarīgs no viņa paša - kādus argumentus un pierādījumus viņš sniegs savas taisnības pamatošanai.
dipl.iur. Iveta Nestere, 01.11.2017. 17:37
Pirmsšķietami, it kā pamata nav, esat īpašniece un ar savu īpašumu varat rīkoties brīvi, bet iespējams pastāvēja vienošanās par lietošanas tiesībām, iespējams starp jums ir spekā kāds līgums, kurš nosaka pušu pienākumus un tiesības. Nezinot situāciju pilnībā, ir grūti priest, jo kāpēc gan vīra brālis gadu lietoja Jūsu automašīnu? Labdarība? Iespējams.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.