Jurismi
No ģimenes tiesībām: Neesiet skarbi pret saviem bērniem. Neaizmirstiet, ka viņi būs tie, kas izvēlēsies jums veco ļaužu pansionātu.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Vai ar ar tiesas spriedumu uzlikt par pienakumu pašvaldībai izmaksāt nelikumīgi saņemtās samaksas visām personām, ja pieteikumu cēla tikai divas?
Valērijs Petrovs, 18.09.2017. 22:14
Aprakstīšu sīkāk : mūsu pašvaldība ar lēmumu (turpmāk – Lēmums) noteica maksu specializētajos bērnu dārzos. Es to apstrīdēju un man nav šaubu, ka ar tiesas spriedumu man tiks atgriezta tā summa, kuru es paspēju samaksāt pašvaldībai, izpildot nelikumīgo Lēmumu. Bet kas būs ar citiem iedzīvotājiem, kuri arī samaksāja nelikumīgo maksu? Vai var pieteikumā pieprasīt „Uzlikt par pienākumu pašvaldībai izmaksāt nelikumīgi noteikto maksu visiem bērnu vecākiem, kuri no nelikumīgā Lēmuma pieņemšanas brīža pildīja lēmumu un veica noteiktās maksas samaksu”? Vai mana pieteikuma apmierināšanas gadījumā, tiesa ir tiesīga uzlikt par pienākumu atgriezt nelikumīgi saņemto naudu tām personām, kuras nebija puse šajā tiesvedībā?
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.