Jurismi
- Kāpēc Dievs radīja čūskas īsi pirms advokātiem? - Lai papraktizētos.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kompensācija par transportlīdzekļa remontu
Santa K, 27.09.2017. 17:47
Sveiki,
Situācija sekojoša, diennakts tumšajā laikā uz ceļa braucamās daļas negaidīti izskrēja gājējs (nepilngadīgs). Policija fiksējusi notikušo, veikti mērījumi utt., fotofiksācija, bojājumu fiksācija. Šofera vainas notikušajā nav. Gājējam viegli miesas bojājumu. Automašīnai deformētas dažas virsbūves detaļas. OCTA remontu nesedz, policijā iesniegumu nepieņem un saka, ka jādodas pa taisno uz tiesu un tur jāiesniedz iesniegums par to lai gājējs kas izraisīja CSNg maksā kompensāciju, savukārt gājēja vecāki saka, ka neko nemaksāšot. Ko darīt šādā situācijā? Pagaidām sanāk, ka pusaudži var ākstīties uz ceļa, sabojāt citam īpašumu, radīt risku savai un svešu cilvēku dzīvībai, bet neviens par to atbildību nenes.
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 06.10.2017. 12:34
nav tiesa. Sk. CL 177.p un 223.p Tēvs un māte uz aizgādības tiesību pamata ir sava nepilngadīgā bērna dabiskie aizbildņi. Tātad nepilngadīgie var būt gan prasītāji, gan atbildētāji lietā, tikai viņus pārstāv aizbildņi. Turklāt aizbildņa pienākums ir uzraudzīt savu nepilngadīgo.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.