Jurismi
Vīrs tiesā pamato laulības šķiršanas iemeslus: - Mana horoskopa zīme ir ūdens, bet sievas - zeme. Kopā sanāca dubļi.....
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Sāpju naudas pieprasījums.
Jānis Eglītis, 01.12.2017. 18:12
Labdien!
Nav ne mazākās nojausmas kā pareizāk būtu nosaukt šo tēmu vai vispār ar ko, lai sāk.
Lieta tāda, ka nepilngadīgu personu smagi piekāva stingri pilngadīga persona. Bija operācija, lauzts deguns, šuves, smaga miesas bojājumi. Policijā jau ir iesniegums, taču atteicās rīkoties kamēr nebūs profesionāla ārsta slēdziens, kaut kas tamlīdzīgs. Vēlētos iegūt kādu informāciju, kā rīkoties tālāk. Tagad ir izraksts no slimnīcas, apraksts, profesionāla ārsta slēdziens. Ko ar to darīt? Iesniegts policijā vai nest pie ģimenes ārsta, lai paši sūta uz policiju. Varbūt meklēt juristu, kas to visu izdarīs. Iespējams varat ieteikt kādu juristu, kas tieši nodarbojās ar krimināllietām Valmieras pusē.. Paldies jau iepriekš!
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 31.01.2018. 11:26
ar slēdzienu uz policiju, rakstīt iesniegumu par miesas bojājumu nodarīšanu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.