Jurismi
- Vai esat nodzīvojis šajā pilsētā visu savu dzīvi? - Vēl ne.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Jurists neizpildija solito, bet panema naudu
Anita An, 27.02.2018. 18:43
Labdien!
Ka rikoties gadijuma, ja jurists solija sagatavot dokumentus tiesai, panema naudu, bet tagad negrib dot dokumentus. Visu laiku atrunas ar aiznemtibu un laika trukumu.
dipl.iur. Iveta Nestere, 28.02.2018. 13:18
Ja ir noslēgts līgums par juridisko pakalpojumu sniegšanu, varat likt to lietā un norādīt, ka izmantosiet cita jurista pakalpojumus, lai sagatavotu pieteikumu tiesai, bet jau pret šo juristu. Ja līguma nav, būs grūti, ja ir citi pierādījumi, sarakste e-pastā, sms, tad var mēģināt norādīt uz to, ka ievietosies informāciju par nepadarītu darbu un samaksātu atlīdzību kādā no sūdzību portāliem, iespējams, iedarbosies ar nosacīju, ja jurists ir ar, kaut cik, atpazīstamu vārdu. Bet viss ir atkarīgs no tā cik ilgi gaidat dokumentus, jo var gadīties "sastrēgumi" darba lietās, slimošanas, atvaļinājumi, bet tie parasti neilgst ilgāk par pāris nedēļām un parasti jau klients tiek par to pabrīdināts, ja redz, ka dokumentu sagatavošanas un izsniegšanas laiks iet ārpus norunāta termiņa.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.