Jurismi
Daudzi amerikāņi ar patiesu lepnumu joprojām uzskata, ka tieši amerikāņi vinnēja Hitleru Irākas karā, kas notika Vjetnamā.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Pieteikums par bezstrīdus piespiedu izpildīšanas atcelšanu
Kristiāna Grustiņa, 26.03.2018. 11:09
Sveiki!

Gribētu uzklausīt jūsu viedokli lietā par bezstrīdus piespiedu izpildīšanas apturēšanu, ja parādnieks uzskata, ka pieteicēja prasījums pēc būtības nav pamatots (parāda nav bijis un dokumenti par parāda esamību ir viltoti un ir ierosināta Krimināllieta par to viltošanu). Tiesas lēmumā rakstīts, ka lēmums nav pārsūdzams, stājas spēkā nekavējoties un tam ir izpildu spēks, bet, ja parādnieks nepiekrīt pēc būtības var 6 mēnešu laikā celt prasību pret pieteicēju. Vai šajā gadījumā var apstrīdēt un atcelt pašu tiesas lēmumu? Un, vai labāk būtu iesniegt tiesai prasību par lēmuma apstrīdēšanu vai tomēr apelācijas sūdzību? Ja lēmums nav pārsūdzams, tad droši vien apelācijas sūdzība neizklausās labākais variants, bet ir juristi, kas iesaka snieg tiesā tieši to.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.