Jurismi
Jurists: - Nedomāju, ka par tādu mazu pārkāpumu jūs varētu ieslodzīt... Klients: - Un kā tu domā, no kurienes es zvanu?!?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Izlīgums
Rihards Borovkovs, 27.03.2018. 12:30
Sveicināti!
Situācija sekojoša. Saprotu ka grūta un likumā skaidri nav aprakstīta.
Es ar sievieti nedzīvoju jau divus gadus. Mums dzimis bērns. Gan viņa, gan es vēlos svītrot šo bērnu no dzimšanas apliecības. Un lai tajā tiktu ierakstīts, tas cilvēks, ar kuru viņai jau divus gadus dzīvo kopā. Es bērnam esmu tēvs tikai uz papīra.
Kā labāk rīkoties? Sniegt prasību tiesā, kas svītrotu mani no dzimšanas apliecības, jo ne viņai, ne man pret to nebūs iebildumu. Vai arī pie notāra noformēt papīru, ka man viņas bērnam nav nekāda sakara. Ka atļauju svītrot mani no dzimšanas apliecības un ka viņai nebūs pretenziju pret mani. Jo kas, lai zina var ienākt prātā viņai pēc kādiem gadiem 5-10. Varbūt pieprasīt alimentus par visiem gadiem vai kāda cita neprātīga doma.
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 28.03.2018. 10:49
vienoties ar bērna māti par bērna svītrošanu neizdosies. To var izdabūt tikai caur tiesu, kur viens vai otrs vai īstais tēvs ceļ prasību tiesā par paternitātes pieņēmumua apstrīdēšanu. Pārējie var piekrist. Tikai uz sprieduma pamata izdosies mainīt ierakstu. Skat. Civillikuma 149, 150.pantus.
Marc Guichard, 12.04.2018. 09:45
Kredita formulas starp individiem
guichardmarc739@gmail.com
sanemt kreditu ar parliecibu.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.