Jurismi
Tiesa. Tiek izskatīta narkotiku lieta. Liecinieks - kaimiņš. Advokāts: "Vai apsūdzētais jums deva narkotikas?" Kaimiņš: "Nē." Advokāts: "Bet viņa sieva deva?" Kaimiņš: "Atvainojiet, vai runa vēl joprojām iet par narkotikām?"
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Apsimniekotājs telefonsarunā (kas tiek ierakstīta) sniedz citu piedāvājumu nevis to ko atsūta e-pastā
Linda Rubina, 23.05.2018. 15:02
Sveicinati,
Apsaimniekotajs, uz pieprasījumu kas tika lūgts telefonsaruna (klientu apkalpošanas centrs) ir sniedzis atbildi, bet es esmu lūgusi šo apstiprinajumu atsūtīt rakstiski.
Pēc vairāk kā nedēļas e-pasta atbilde netiek sniegta un uz atkartotu zvanu ( kas tiek ierakstīts) es saņemu to pašu atbildi, bet jau pēc zvana saņemu e-pastu ar pilnīgi citu atbildi.

Viens no lūgumiem bija izmainīt apmaksas termiņu rēķinā, no mēneša pēdējā datuma uz nākamā mēneša 5 datumu. Telefon sarunā apstiprināja - epastā Nē.
Kā arī apsaimniekošanas līgumā apmaksas termiņi nav mineti, vai tiešām šis lūgums nevar tikt apmierināts?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 25.05.2018. 13:28
Var, bet tikai sarnājot. Jūs esat vienādās pozīcijās, vienādas līguma puses. Nav likuma normas, kas jums dod tiesības prasīt izmainīt līguma punktu, viņiem - pienākumu izmainīt.
Raktisks līgums (kuru paraksta tam pilnvarota persona - lēmējs) ir rīkošanās pamats, nevis telefonsarunas, kur otrā galā iespējams ir ar lemšanas tiesībām neapveltīta lietvede.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.