Jurismi
Tiesa. Prokurors vaicā apsūdzētajam: - Apsūdzētais, paskaidrojiet, kāpēc, pirms atvērt lādīti, jūs nogalinājāt kurlo večiņu, kas gulēja otrā istabā? - A uz lādītes bija uzrakstīts: "Atvērt pēc manas nāves"...
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Par dzīvokļa pirkumu...
Karlis Magone, 20.06.2018. 11:55
Labdien! Man ir šāds juridiska rakstura jautājums kādam, kurš šajā jomā ko saprot, un proti:
Pirms neilga laika es no savas tantes nopirku dzīvokli Rīgā, Pirkuma līgumā ietverot nosacījumu, ka par šo dzīvokli es maksāšu trešo daļu no pirkuma maksas, bet pārējo pakāpeniski gada laikā.
Vienlaikus mums bija arī vienošanās, ka nostiprinājuma lūgums zemesgrāmatai tiks rakstīts tad, kad es būšu samaksājis visu summu.
Trešo daļu no pirkuma summas es samaksāju. Pirms mēneša tante nomira. Atbrauca viņas dēls, kurš pieteicies uz mantojumu, kaut visu laiku nebija licies ne zinis par savu māti.
Mantojuma masā bija iekļauts arī nopirktais dzīvoklis.
Es paskaidroju tantes dēlam, ka dzīvokli jau esmu nopircis un daļu naudas jau samaksāju, taču dēls nepiekrita darījumam par tik lētu cenu un samaksāto summu viņš ir ar mieru man atmaksāt.
Es no darījuma neesmu ar mieru atteikties.
Lūgums palīdzēt ar padomu, ko es varētu darīt šādā situācijā un ko es varu gaidīt no tantes dēla? Vai man ir tiesības uz dzīvokli? Diemžēl labiem juristiem naudiņas vairs nav palicis.. 
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.