Jurismi
Bieži dzirdēts apgalvojums, ka mīlestība ir slimība, jo tai vajadzīgs gultas režīms. Taču ārsti apgalvo, ka tā nav nekāda slimība. Tā kā tās laikā tiek patērēta enerģija, mīlestība ir darbs. Bet kas gan tas par darbu, ka galvenais agregāts stāv dīkā – prāto enerģētiķi. Tātad, mīlestība ir process. Juristi jautā, kā gan mīlestība var būt process, ja abas puses ir apmierinātas? Tā ir māksla. Mākslas kritiķi iebilst, sakot, ka tā nevar būt māksla, jo nav skatītāju. Tā ir zinātne. Taču te iebilst profesors, - kāda gan tā var būt zinātne, ja to var pirmā kursa students, bet nevar profesors?!
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Nekustamā īpašuma dalīšana
Aiga Tale, 30.08.2018. 07:36
Tiesā dalām mantu un šķiramies. Ir zeme uz mana vārda.ir jaunbūve uz mana vārda, kura nav registreta zemesgrāmatā . Vai tiesa
mūs izšķirs , vai nekustamo sadalīs uz pusēm, vai tikai zemi un jaunbūve varēs palikt manā īpašumā, ja neierakstisu to zemesgrāmatā?
Aiga Tale, 30.08.2018. 07:41
Vēl aizmirsu piebilst, ka zeme un jaunbūve ir ieguta par kopējiem ģimenes līdzekļiem, laulības laikā.
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 31.08.2018. 17:06
Pirmkārt, laulību nešķir, ja ir vēl strīds par mantu. Tašu to, ko tiesa kam piešķirs tagad nevar pateikt, tāpēc ka tiesa izvērtē, kam taisnība un vai viņa teikto viņš pats var pierādīt. Kas iegūts laulības laikā ir abu kopmanta. Reģistrēts nereģistrēts zemesgrāmatā - nav nozīmes, tas nemaina īpašumtiesības.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.