Jurismi
Mazais Jurītis piedalās tiesas prāvā, kur šķiras viņa vecāki. Tiesnesis jautā: – Saki, pie kā tu gribētu palikt dzīvot – pie tēta vai mammas? – Tas atkarīgs no tā, – atbild mazais, – kam tiks dators.
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kā droši atsaukt lietu no zti?
Kristaps Zemturs, 03.12.2018. 15:03
Ja esmu parādnieks un samaksāju visu kredītiestādei bez zti starpniecibas kā varu būt drošs, ka lieta pa īstam tiks izbeigta? Kādi papīri jāuztaisa?
Kurš par to visu ziņos zti? Vai tas izpilditajs neiebildis?

Ir vecs atrais kredits un mums daugavpili lietas notiek ne vienmer tik gludi.
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 05.12.2018. 14:10
Ja lieta aizgāja līdz ZTI, tad būs jāsedz ZTI izdevumi.
Polina Filipova, 18.02.2020. 18:56
Ja esat sedzis parādu pirms zti vēstules, tad zti varat parādīt maksājuma kvīti un tam jāizbeidz lieta. Ja esat nomaksājis un otrai pusei nav pretenziju, viņa pati var atsaukt lietu, bet tai ir jāmaksā zti pakalpojumus. Tas pats ar jums pašu, ja samaksājat pēc zti vēstules, tad jāmaksā zti amata atlīdzību, procentus un izteretos līdzekļus, tad kieta tiks izbeigta. Otra puse diez vai ņemsies segt izdevumus. Labāk sazināties ar konkrēto zti un informējiet, ka parāds apmaksāts, varat ar e pasta starpniecību pēc norunas nosūtīt maksājuma kvīts apliecinājumu. Ub tad zināsiet, kas notiks tālāk.
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.