Jurismi
Kad mēs pārkāpjam likumu, mūs soda. Kad mēs ievērojam likumus, no mums plēš nodokļus
Reģistrētiem lietotājiem
E-pasta adrese:
Parole:
Neesi reģistrēts?
Sadaļas
Mūs atbalsta
Līgumu paraugi

Juridiskās domas forums

[Uz forumu] [Pievienot jaunu tēmu]
Temats
Kapitāla daļas kā atlīdzība par pakalpojumiem
Māris Liepa, 31.01.2019. 12:08
Ir jauns uzņēmums, kas vēlas manus pakalpojumus, bet kam uzreiz nav naudas, lai maksātu algu. Ir izteikts priekšlikums, ka algu varētu maksāt A)kapitāla daļu veidā,t.i. man piešķirot kādas daļas, vai B)no peļņas, ja tāda rastos, piemēram, pēc gada. Vai ir ieteikumi, kādu līgumu veidā to formēt, īpaši - variantu A)?
mag.iur. Vilmārs Endzelis, 01.02.2019. 12:26
Nosaukt līgumu jau var dažādi, tomēr pēc būtības izskatās, ka primāri ir sadarbība starp pusēm, kurā no uzņēmuma puses būs apsolījums par noteiktu darbību piešķirt kapitāla daļas. Par cik kapitāla daļas pieder nevis uzņēmumam, bet kapitāla daļu īpašniekam (citai personai), tad jāslēdz līgums ar šo personu. Par algu gan to nevajadzētu nosaukt, būs sarežģījumi ar VID un VDI :)
kredit infos, 22.02.2019. 01:43
Pabeidz savu finansialo murgu
Tiem, kas velas sanemt arkartas aizdevumu, es piedavaju pienemamu procentu likmi 3% apmera. Piedavajam aizdevumus ieinteresetajiem klientiem bez sodiem. Paldies, ka sazinajaties ar mums pa e-pastu

Whatsapp: +33 7 56 81 46 01

e-pastu : infos.kredit700@gmail.com
Šobrīt Jūs nevarat pievienot viedokli!
Vispirms ir jāreģistrējas! Vēlies reģistrēties?
Ieteikumi | Biežāk uzdotie jautājumi |
Publikācijas un komentāri ne vienmēr atbilst Latvijas Juristu biedrības viedoklim. Lapas īpašnieki nenes nekādu atbildību par publikāciju saturu. Par publikāciju saturu atbildīgs personīgi pats autors. Likumam neatbilstošas publikācijas pēc pirmā kompetentu iestāžu pieprasījuma tiks izņemtas.